TWÓJ KOSZYK

Koszyk jest pusty
 
 

Edukacja 2012

 
 
 

Nowości

Dzisiejsze nowości w naszej ofercie!
10 | 20 | 30
Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 686 pasujących rekordów dla kryteriów wyszukiwania << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Biblia opowiedziana, Lucado Max, Frazee Randy
Śmierć mózgu, Breul Regina

Jeden z najbardziej oryginalnych wydawniczych pomysłów oparty o najprostszą, pierwotną formę przekazu, która pozwala ... więcej

Książka z gatunku tych, które idą pod prąd powszechnie obowiązującym poglądom. Autorka poddaje głębokiej ... więcej

Poczekajki, Trius Mireia
Kostek na wakacjach, Smith Alex T.
Kostek na wakacjach Nowość
16,90 zł 16,10 zł

Na lotnisku, dworcu, w restauracji, banku, w kolejce do kasy w supermarkecie, samolocie, samochodzie czy poczekalni u lekarza możecie sprawić ... więcej

Kolejna gratka dla fanów Kostka! Kostek i Pan Piętka po raz pierwszy wyjeżdżają na wakacje. Budują zamki z piasku, jedzą ... więcej

Teoria optymalnego obszaru walutowego z perspektywy gospodarki Polski, Piłat Katarzyna
Wesołe przygody Amelki Część czwarta, Kożuchowska Maria

Publikacja dotyczy teorii optymalnego obszaru walutowego, ze szczególnym uwzględnieniem synchronizacji wahań koniunkturalnych w Polsce ... więcej

Minęły wakacje. Amelka i Tatianka rozpoczynają naukę w czwartej klasie. Przyjaciółki są nierozłączne. Razem ... więcej

One Of Us Is Lying, McManus Karen M.
One Of Us Is Lying Nowość
33,60 zł 31,90 zł
Winne Wzgórze Tom 1 Wiara, Schrammek Dorota

Five students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars, this is the perfect high school thriller. Yale hopeful ... więcej

Poznajcie hygge po polsku! „Rzucić wszystko i wyjechać” – tą dewizą kierują się ludzie, którzy ... więcej

Nowy Jork i okolice, Wiśniewski Mikołaj
Kawaii Jak rysować naprawdę uroczo, Nguyen Angela

Mikołaj Wiśniewski - literaturoznawca. Ukończył anglistykę i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Wykłada literaturę ... więcej

Nie potrzeba żadnych nadzwyczajnych przyborów ani wymyślnych materiałów piśmiennych, żeby robić słodkie ... więcej

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >>
 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Internetowa Akcent akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier